Hakkımızda

Baguette Jewellery , mücevherlerin kasalardan çıkıp günlük hayatın parçası olması fikri ile 2014 yılında İstanbul’da kuruldu. İki mücevher aşığı Jasmin Baruh Siloni ve Murat Ali Gök tarafından kurulmuş olan Baguette Jewellery, yolculuğuna Vanessa Baruh’un da katılımı ile devam ediyor.

Jasmin Baruh Siloni, Koç Üniversitesi işletme eğitiminden sonra Uluslararası Yönetim Master’ını tamamlamıştır. Murat ise mücevher sektörüne erken yaşta girmiş olup Kapalıçarşı ustalarından üretim ve satış konularında 10 yıldan fazla deneyim elde etmiştir. Kapalıçarşı, mücevher sektöründe Türkiye’nin yüzyıllardır merkezi konumundadır. Murat’ın bu uzun yıllardan gelen tecrübesi ile Jasmin’in mücevher ve tasarım vizyonu birleşerek ortak hayalleri olan Baguette markası ortaya çıkmış oldu. Bu ikilinin eşsiz tasarımları yüzyıllardır gelen geleneksel yöntemler ile alanında uzman zanaatkarların ellerinde hayat bulmaktadır.

Bugün, Baguette Jewellery yolculuğuna Jasmin’in kız kardeşi Vanessa Baruh ve Murat Ali Gök ile aynı vizyon ışığında yoluna devam etmektedir. Vanessa, kendiside bir mücevher aşığıdır ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Vanessa ve Murat eşsiz ve yaratıcı mücevher gustoları ile yenilikçi tasarımlar yaratırken, bu tasarımların en iyi şekilde hayata geçmesini sağlıyorlar. Baguette, ilk görüşte farklılığını ortaya koyan tasarımlarıyla, kısa bir süre içerisinde ülke çapında üne sahip bir marka haline gelmiştir. Markamız büyümeye devam ederken, şimdiki amacımız Baguette Jewellery’i Türkiye sınırlarının dışına taşımak, tüm dünyada mücevher severlerin beğenisine sunmaktır.

Baguette Jewellery’i özel kılan değerlerinden en önemlisi zamansızlığıdır. Tasarım hikayemizde geçmişten ilham almayı çok sevsekte, bu ilhamlarımızı her zaman modern bir çerçeve ile harmanlamayı seviyoruz. Art Deco döneminin geometrik keskin hatlarının marka kodlamamızın temel ilhamlarından olduğunu ve tasarımlarımıza günümüz trendleri yakalayarak yansıdığını da mutlaka eklemeliyiz. Marka ismimizin ilhamı olan Baguette kesim pırlantalar tüm koleksiyonlarımızda lider rol oynasada, bir eşi olmayan renkli değerli taşlar; yakut, safir ve zümrüt de bizim vazgeçilmezlerimizden.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel Baguette tasarımları üretmek, her zaman kalbimizde özel bir yere sahiptir.

Her gün kullanılan mücevherler olarak Baguette Jewellery Türkiye de mücevher sevenlere ilham vermeye devam ediyor. Bizde bu başarının haklı gururu ile yolumuza devam ediyoruz.

Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language